مجموعه آرسادر شما را به خرید بهترین درب ضد سرقت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تهیه درب ضد سرقت بزرگ

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی ابعاد درب ضد سرقتفروش درب ضد سرقت بزرگ

درب ضد سرقت همانطور که از نامش مشخص است، در مکان های مختلفی جهت امنیت منطقه مورد استفاده قرار می‌ گیرد که این محصول از لحاظ رنگ و زیبایی حرف اول را می زند. اگر شما هم قصد تهیه درب ضد سرقت بزرگ را دارید می توانید طبق نیاز خود در ابعاد مختلف این محصول را در رنگ و های مختلف سفارش داده و آن را به راحتی با قیمتی بسیار مناسب و ارزان تر از سایر مراکز دریافت کنید.

تهیه درب ضد سرقت بزرگ

بررسی ابعاد درب ضد سرقت

بررسی ابعاد درب ضد سرقت امروزه در اکثر منازل، مراکز اداری و ویلاهای لوکس یکی از ضروری ترین وسایلی که استفاده می شود، دربهای ضد سرقت بوده که اگر شما هم می‌خواهید درب ضد سرقت را جایگزین درب های قدیمی کنید، می توانید نمونه های مختلف آن را خریداری کنید. ابعاد مختلفی برای این درب ها وجود دارد که در واقع یک استاندارد دقیق برای تولید آنها وجود نداشته و معمولاً بر اساس نیاز مشتریان این ابعاد متغیر است.

معمولاً دربهای ضد سرقت دو نوع داشته که تک لنگه و دو لنگه است. بررسی ابعاد درب ضد سرقت دو لنگه نشان می دهد که معمولاً عرض این نوع درب نهایتا تا دو متر می تواند باشد. نصب این نوع درب ها نسبت به دربهای تک لنگه کمی سخت تر است که نیاز به نصاب های حرفه‌ای دارد.

در های تک لنگه هم معمولاً با چارچوب و فریم با عرض یک متر و ۲۰ در طول ۲ متر و ۱۵ سانتی متر می باشد. البته باید بدانید که این ابعاد و اندازه ها طبق شرکت تولیدکننده و کشور سازنده، مختلف می باشد برای مثال ابعاد درب ضد سرقت ترک که در داخل کشور وجود دارد و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد در ابعاد ۱۰۸ در ۲۱۲ سانتی متر است.

ابعاد درب ضد سرقت ایرانی که مفید باز شوی آنها در ابعاد ۹۵ در 2 متر و ۱۴ سانتی متر می باشد با توجه به این ابعاد ذکر شده می توان گفت که یک استاندارد دقیق برای ابعاد و اندازه گیری درب ها وجود ندارد که امکان سفارشی سازی آن ها از طریق مراکز مختلف امکان پذیر است.

فروش درب ضد سرقت بزرگ

فروش درب ضد سرقت بزرگ همانطور که در بالا اشاره کردیم، شرکت های سازنده و برند های گوناگونی در زمینه تولید انواع درب ضد سرقت فعالیت داشته و این محصول را با درجه کیفی گوناگونی به بازار عرضه می نمایند. این نوع درب ها به دلیل اینکه ساختمان را در برابر سرقت آتش سوزی مقاوم کرده و همانند یک نوع عایق به کار گرفته می‌شود، مورد توجه ساختمان سازان و معماران قرار گرفته است.

بنابراین فروش درب بزرگ ضد سرقت بالاترین درجه کیفی از طریق مراکز معتبر به راحتی در اختیارتان قرار می گیرد. شما عزیزان فقط کافی است که نام این محصول را در سایت جستجو کرده تا نمونه های مختلف آن را در ابعاد و سایز بندی های گوناگون و رنگبندی های مختلف مشاهده کرد و طبق نیاز خود آنها را سفارش دهید.

سعید شعاعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آرسادر شما را به خرید بهترین درب ضد سرقت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با آرسا