مجموعه آرسادر شما را به خرید بهترین درب ضد سرقت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ویژه درب ضد سرقت در تبریز

آنچه در این مقاله می خوانید...

چند نکته در انتخاب درب ضد سرقتمراکز خرید درب ضد سرقت در تبریز

تامین امنیت منزل و اماکن دیگر امری بسیار مهم است که بایستی همواره مورد توجه افراد قرار گیرد. دربهای ضد سرقت جهت جلوگیری از ورود سارقان به اماکن مختلف و منازل، مورد استفاده قرار می گیرد. دربهای ضد سرقت ، با درب های معمولی بسیار متفاوت بوده و چه از لحاظ جنس بدنه و چه از لحاظ متعلقات آن مانند لولا ، قفل و دستگیره بسیار ایمن هستند. این درب ها معمولا در برابر ضربه بسیار مقاوم هستند و گاهاً ضد برش نیز می باشند. قفل های به کار رفته در آنها نیز به صورت کلید کامپیوتری بوده و باز کردن آنها کار فرد عادی نیست. مشتریان عزیز می توانند برای خرید درب ضد سرقت در تبریز به نمایندگی‌های این درب ها در سطح شهر مراجعه و یا به صورت مجازی اقدام و خرید نمایند.

فروش ویژه درب ضد سرقت در تبریز

چند نکته در انتخاب درب ضد سرقت

چند نکته در انتخاب درب ضد سرقت برای خرید دربهای ضد سرقت بایستی یک سری نکات مد نظر داشته باشیم : در وهله اول باید مشخص کنیم که قصد داریم چه میزان هزینه کنیم زیرا در بازار انواع درب ها با قیمت های مختلف وجود دارد. نکته دیگر وزن درب است که نشان دهنده اسکلت فلزی به کار رفته در آن است و هر چقدر سنگین تر باشد، نشان دهنده آن است که اسکلت خوبی داخل درب به کار رفته است. باید توجه داشت که لولاهای درب از بیرون مخفی باشند و در دسترس نباشند. یک نکته هم در مورد قفل درب است که بسیار مهم می باشد آن است که باید از قفلی ایمن و با کیفیت بالا استفاده گردد.

رنگ درب نیز باید با دکوراسیون و رنگ آمیزی منزل متناسب باشد و همچنین اگر درب از سمت بیرون در فضای باز می باشد باید نسبت به عوامل محیطی مانند نور آفتاب و غیره مقاوم باشد. یک نکته در تعمیر منازل و تعویض دربهای معمولی به درب های ضد سرقت باید توجه کنیم آن است که به خاطر آنکه به چهارچوب درب صدمه وارد نشود و دوباره کاری نباشد، در خرید درب به ابعاد درب توجه کنیم که در همان ابعاد درب قبلی باشد. البته این بدان شرط است که چارچوب درب قدیمی از نوع فلزی و مقاوم باشد زیرا خود چارچوب درب، از عوامل مهم است و بایستی از جنسی فلزی و قوی باشد.

مراکز خرید درب ضد سرقت در تبریز

مراکز خرید درب ضد سرقت در تبریز مجموعه ما تولید کننده انواع درب ضد سرقت بوده و توانسته است فروش ویژه درب را در انواع متدها و طرح های ساده و کار شده و نیز در رنگهای جدید و قدیم و همچنین با ضرایب امنیتی بالا و با کیفیت و همچنین قیمت مناسب انجام دهد و رضایت مشتریان عزیز را حاصل نماید.

سعید شعاعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آرسادر شما را به خرید بهترین درب ضد سرقت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با آرسا