مجموعه آرسادر شما را به خرید بهترین درب ضد سرقت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت درب ضد سرقت کارتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات درب ضد سرقت کارتیتولید درب ضد سرقت کارتی

درب ضد سرقت هوشمند با مدل های مختلفی تولید می شود که یکی از برترین نوع آن درب ضد سرقت کارتی می باشد. این درب با مدل های متنوعی در بازار وجود دارد که با نوسانات قیمت روبرو است. قیمت درب ضد سرقت با توجه به نوع و مدل یا جنسی که دارد متغیر می باشد.

برندی که این محصول را تولید می کند نیز در قیمت گذاری این کالا موثر است اما نحوه خرید نیز می تواند در این مقوله اثر گذار باشد.

قیمت درب ضد سرقت کارتی

مشخصات درب ضد سرقت کارتی

مشخصات درب ضد سرقت کارتی از مشخصات مهم درب ضد سرقت می توانیم موارد مهمی را اشاره کنیم. این محصول با توجه به نوع کارایی که دارد که به کمک کارت های مخصوص باز می شود امنیت بسیار بالایی دارد که در مقابل درب های دیگر بیشترین امنیت را دارد و هیچ قفل و یا کلیدی نمی تواند این امنیت را به این خوبی بر قرار کند.

از دیگر مشخصات این محصول می توانیم به جنس های عالی که دارد اشاره نماییم که از انواع فلزات مانند آهن یا ورق های گالوانیزه تولید شده که در مقاومت این مدل ها نقش اساسی دارند و دارای چندین لایه می باشد که بر اثر هیچ ضربه ای شکسته یا آسیب نمی بیند.

می توانیم به این نکته نیز اشاره کنیم که در لایه های میانی این در از انواع محصولات عایقی همچون پشم شیشه استفاده می شود که برای امنیت و عایقی در برابر صداهای مختلف می باشد. این ویژگی در مکان های مختلفی کاربرد دارد. چشمی های هوشمندی که در این در به کار می روند این امکان را به کاربر می دهد که بتواند بهترین دید را داشته باشد.

هر فردی با کارت مخصوص به خود می تواند این درب را باز کند و افراد دیگر بدون دسترسی به این رمز نمی توانند این درب ها را باز کنند.

تولید درب ضد سرقت کارتی

تولید درب ضد سرقت کارتی اگر شما هم نگران این هستید که اسناد و مدارک یا اشیای قیمتی که دارید به سرقت برود می توانید با نصب آسان و راحت درب های ضد سرقتی کارتی این امنیت را برقرار نموده و از احساس امنیتی که دارید بهره مند گردید.

تولید درب ضد سرقت در سایز های مختلفی صورت می گیرد که یک لنگه یا دو لنگه می باشد و این افراد هستند که با توجه به میزان فضا و قیمت درب کارتی، حق انتخاب دارند. در تولید درب کارتی به این مسئله به خوبی توجه شده است که قیمت مناسبی برای ان در نظر گرفته شود تا افراد بتوانند این کالا را خریداری کنند.

برای خرید با قیمتی مناسب و به صورت عمده یا حتی جزئی می توانید از طریق همین سایت اقدام کرده و از خود تولید کننده این کالا را تهیه کنید.

سعید شعاعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آرسادر شما را به خرید بهترین درب ضد سرقت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با آرسا