مجموعه آرسادر شما را به خرید بهترین درب ضد سرقت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش عمده درب ضد سرقت عرض 120

آنچه در این مقاله می خوانید...

مناسب ترین ابعاد درب ضد سرقتمحل فروش درب ضد سرقت عرض 120

ابعاد سفارشی به دلایل مختلفی از قبیل قدیمی بودن ساختمان و تعویض درب یا مکان عمارت و سلیقه شخص برمی‌گردد. در ساخت درب ضد سرقت عرض 120 در ابعاد سفارشی هیچ محدودیتی وجود ندارد؛ برای انجام پروژه ابتدا سرپرست نصاب‌ها مکان را بازدید و بررسی می‌کند و در صورت فیکس نبودن و عدم انطباق با ابعاد استاندارد، ابعاد سفارشی جایگزین می‌شود. برای نصب ابتدا چهارچوب و لنگه جدا می‌شوند. چهارچوب با بتن در محل خود تراز شده و نصب‌شده و سپس لنگه روی درب سوار و رگلاژ می‌شود.

پخش عمده درب ضد سرقت عرض 120

مناسب ترین ابعاد درب ضد سرقت

مناسب ترین ابعاد درب ضد سرقت

ابعاد استاندارد درب ضد سرقت شامل ۲۱۰*۱۰۵ یا ۲۱۰*۱۱۰ می‌باشد،طرح درب های ضد سرقت در همه ابعاد یکسان است. این ابعاد بهترین عرض مفید را برای عبور دادن وسایل خانه فراهم می‌کنند؛ عرض مفید این ابعاد بین ۹۳ الی ۹۶ سانتی تر است که می‌تواند وسایل بزرگ خانه از قبیل یخچال ساید را از خود عبور دهد. این ابعاد مورد تأیید سازمان نظام مهندسی بوده و ابعاد خارج از این حدود غیراستاندارد می‌باشد، تنها با رضایت شخص خریدار تولید درب با ابعاد غیراستاندارد مجاز بوده و در غیر این صورت، تخلف محسوب می‌گردد.

به ابعاد غیراستاندارد که مورد تأیید مشتری است، ابعاد سفارشی گفته می‌شود. ساخت و پخش عمده درب با هراندازه ای ممکن است، بنابراین نگران کوچک یا بزرگ بودن چهارچوب دیوار خود نباشید. بهترین کار، رعایت کردن ابعاد چهارچوب قبل و حین عملیات دیوارچینی ساختمان است. در نظر داشته باشید، برخی تولیدکنندگان برای ساخت ابعاد سفارشی و خارج از استاندارد، هزینه اضافی دریافت می‌کنند؛ در صورتی که اندازه گیری ابعاد درب ضد سرقت نیاز به پرداخت هزینه ندارد.البته ابعاد استاندارد فقط برای درب ضد سرقت است و در درب داخلی ساختمان گرچه ابعاد هم تعریف شده ولی چیز استانداردی مثل درب های ایمن نیست.

محل فروش درب ضد سرقت عرض 120

محل فروش درب ضد سرقت عرض 120

برای خرید درب ضد سرقت عمده و با کیفیت بهتر است از راهنمایی و مشاوره کارشناسانی که در این حوزه فعالیت می کنند استفاده کنید. افرادی که می خواهند خرید را به صورت عمده و در حجم بالا انجام دهند باید از کیفیت و قیمت و تازه بودن محصول اطمینان خاطر داشته باشند که در غیر این صورت ضرر هنگفتی به آنها وارد می شود.

برای پیشگیری از این ضرر بهترین کار خرید به صورت اینترنتی است که در این صورت شما می توانید به صورت آنلاین با کارشناسان فعال در ارتباط باشید و با مقایسه محصولات و قیمت ها خرید ایده آل خود را انجام دهید. این راهنمایی به شما کمک می کند تا محصول تازه و درجه یک را به راحتی تشخیص داده و بتوانید فروش درب ضد سرقت با سطح کیفی بالا تهیه کنید. افرادی که قصد خرید اینترنتی دارند می توانند از مشاوره های آنلاین بهره مند شوند.

سعید شعاعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آرسادر شما را به خرید بهترین درب ضد سرقت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با آرسا